AGNĖ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AGNĖ

Agnės fanams!!!!!!!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Laiškas kalėdų seneliui

Go down 
+2
Meg*~
hoshii
6 posters
AutoriusPranešimas
hoshii
Forumo Narys
Forumo Narys
hoshii


Female
Pranešimų skaičius : 68
Age : 33
Mėgiamiausias narys[Gali būti ne tik iš SuG]: : neturiu
Mėgs.Grupės : The GazettE.. Myv..Screw..Dir enGrey...Vidoll...Alice Nine..ir dar lb lb daug kitu..Love J-rock band
Best friend : WataRyuu
Registration date : 2008-08-27

Laiškas kalėdų seneliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui   Laiškas kalėdų seneliui I_icon_minitimeŠt. 12 06, 2008 9:42 pm

shtai mano laishkas kaledu seneliu ...lol...

Mano vardas hoshii. Sulaukiau 2456498 metų. Bet kai kurie niekšai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu šmeižti. Kiti idiotai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip asilas, imu staugti kaip tigras ir pasislepiu tulike. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po antklode! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški paplaukę. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mantas yra tikras lokys, Yva dainuoja blogiau negu Lt rytas ir žalgiris, o Neda - apskritai žvirblė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas groju, o per pertraukas atrodau nesveikai. Mokykloje aš jaučiuosi kaip yvos konce, o namuose tupiu kamputyje kaip voras. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai sifilis. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo balandeliai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik el gitara. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet džiomolungumoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agurkas, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip mikutavičius. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 98749 litų. Mielas Seneli, nebūk sfinksas, išpildyk mano prašymą!

Tavo juodas, baltas ir sidabrinis idiotita.
Atgal į viršų Go down
http://j-music.crazyfruits.net
Meg*~
sexy
Meg*~


Male
Pranešimų skaičius : 62
Age : 33
Miestas : Tokyo. xP
Job/hobbies : Music is ma\\\' life.~
Mėgiamiausias narys[Gali būti ne tik iš SuG]: : My Sagaa.~
Mėgs.Grupės : Alice Nine,SuG,Cinema Bizarre,Miyavi.
Admin komentarai : Ta pati Puff. ;D 244 pranesimai + dabartiniai.
Best friend : Ramm,Asta,Guste and moree...
Registration date : 2008-10-07

Laiškas kalėdų seneliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui   Laiškas kalėdų seneliui I_icon_minitimeSk. 12 07, 2008 5:36 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Agnė. Sulaukiau 19 metų. Bet kai kurie durniai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu meluoti. Kiti blogiukai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik apdure. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip vilkinis suo, imu staugti kaip Baksas(mano šuo) ir pasislepiu Pas Sagą bute. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Pas Sagą po spinta! Nes mano tėvai yra Asta ir Arūnas. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Tora ir Masato. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Kvailas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Milano Šūdano yra tikras Antilopė, Yva Pyva dainuoja blogiau negu Lietuvos Rytas, o Zvonkė Šponkė - apskritai Žvirblienė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek braškė, nes per pamokas Klausau iPodo, o per pertraukas maigau telefoną. Mokykloje aš jaučiuosi kaip bėdų tetulė, o namuose tupiu kamputyje kaip moksliukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Amnezija. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Vėdarai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Saga. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Cukinija, ramus (-i) kaip Stalas ir išmintingas (-a) kaip Kilkuvienė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Šlapimas, o kita pusė - Miltai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 1000000 litų. Mielas Seneli, nebūk Lama, išpildyk mano prašymą!

Tavo malonus, gražus ir švelnus Agniukė.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://officialsugltfc.forumlt.com
Deimante
Moderatorė.
Moderatorė.
Deimante


Pranešimų skaičius : 410
Age : 30
Miestas : Vilnius
Mėgiamiausias narys[Gali būti ne tik iš SuG]: : Chiyu,Takeru
Mėgs.Grupės : SuG,Dir En Grey,The Gazette,Cinema Bizarre,Megamasso,An Cafe,Miyavi,Tokio Hotel ir dar labai daug kitų grupių
Best friend : Skirmantea,Aušrytea,Ova...
Registration date : 2008-08-14

Laiškas kalėdų seneliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui   Laiškas kalėdų seneliui I_icon_minitimePir. 12 08, 2008 12:05 pm

Lūžau Laiškas kalėdų seneliui 889285 geriausia rašyti tada kai dar neskaitei kitų..tada tiek prisijuokti galima Laiškas kalėdų seneliui 60644
Atgal į viršų Go down
MadInspire^^
Forumo Narys
Forumo Narys
MadInspire^^


Female
Pranešimų skaičius : 70
Age : 29
Miestas : Always in your shadow O.o
Job/hobbies : Muzika,siaubo filmai,knygos,kvailiojimas su draugais,kava xDD..
Mėgiamiausias narys[Gali būti ne tik iš SuG]: : Hiroto[A9]
Mėgs.Grupės : Alice nine,the GazettE,D'espraysRay,Dir en grey,Kra...
Best friend : In my imagination xDD
Registration date : 2008-11-22

Laiškas kalėdų seneliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui   Laiškas kalėdų seneliui I_icon_minitimeTr. 12 10, 2008 6:45 am

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Marta. Sulaukiau 2 metų. Bet kai kurie Sutraukos manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Meluoti. Kiti Traumos sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Vaizduotė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Flavour Flame, imu staugti kaip Orangutangas ir pasislepiu požemyje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi šulinyje! Nes mano tėvai yra lunatikai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški juokdariai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra klausimas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Grybukas Minedukas yra tikras triušis, diedukai.lt dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Natalija Zvonkė - apskritai kumelė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek pomidoras, nes per pamokas Klausau muzika,durniuoju su draugais, o per pertraukas Įlendu į vaizdą. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Europoj, o namuose tupiu kamputyje kaip chichuahua. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Astma. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo grybai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Hiroto gitara.... Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Harajuku rajone? Pažadu, kad tada būčiau sveika kaip agurkas, ramui kaip fotelis ir išmintinga kaip Berneen. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra kraujas, o kita pusė - žvyras, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 20 litų. Mielas Seneli, nebūk šernas, išpildyk mano prašymą!



Tavo žalias, purvinas ir supuvęs Marta.

Blemba luztu belekaip..Tuoj kaimynus prikelsiu
Yay! :D Laiškas kalėdų seneliui 228860 Laiškas kalėdų seneliui 171650 zvengas pakvaises
Atgal į viršų Go down
Sora.
SuG fanas!
SuG fanas!
Sora.


Pranešimų skaičius : 32
Mėgiamiausias narys[Gali būti ne tik iš SuG]: : Hizumi, Hide, Jui, Mana,
Mėgs.Grupės : X japan, Vidoll, Ayabie, An cafe, Dir en grey, Miyavi,The gazette, Moi dix moi Phantasmagoria, Atria, Canzel ir dar daug kitu.
Registration date : 2008-11-09

Laiškas kalėdų seneliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui   Laiškas kalėdų seneliui I_icon_minitimePen. 12 12, 2008 7:18 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!


Mano vardas Sandra. Sulaukiau 7 metų. Bet kai kurie Vagys manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Melas?. Kiti Begėdžiai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Gauti?. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Tu, imu staugti kaip Tarzanas ir pasislepiu Mirti. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Jau sakiau! Nes mano tėvai yra Tu ir visi kiti. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Nu sakiau kad tu. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Matematika. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Ką žinau yra tikras Brolis, Yva dainuoja blogiau negu Aliukai, o Pyrst aj ne čia anglų nu nežinau - apskritai Gegutė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Morka, nes per pamokas Muziką klausau, o per pertraukas Dainuoju. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Pas tave, o namuose tupiu kamputyje kaip Mano šuo. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Sloga. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Taleriai su ikrais tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Japonija. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Japonijoj? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Obuolys, ramus (-i) kaip Stalas ir išmintingas (-a) kaip Nežinau. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra aliejus, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 11 litų. Mielas Seneli, nebūk tu, išpildyk mano prašymą!


Tavo mielas, fukaka ir nu užteks Sandra (kito nežinau).

Šeip rašiau viska ant juoko nesamonių priprašiau :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Katrius :D*
SuG fanas!
SuG fanas!
Katrius :D*


Pranešimų skaičius : 4
Mėgiamiausias narys[Gali būti ne tik iš SuG]: : Takeru>Sou
Mėgs.Grupės : Lolita23q, Sug,.....
Registration date : 2009-02-16

Laiškas kalėdų seneliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui   Laiškas kalėdų seneliui I_icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 2:10 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Katryna. Sulaukiau 1 metų. Bet kai kurie debilai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu nemeluoti. Kiti siuskei sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik tiesa. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip mociute, imu staugti kaip tarakonas ir pasislepiu kontejneryje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi dar viename kontejneryje! Nes mano tėvai yra psichai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški idijotai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra lengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad minedas yra tikras pacas, Ventukai dainuoja blogiau negu zalgiris, o Riaubiskyte - apskritai vista. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas krapstau lubas, o per pertraukas vemiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip siukslyne, o namuose tupiu kamputyje kaip tarakonas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Maras. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Barsciai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Lolita23q CD. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bananas, ramus (-i) kaip taburete ir išmintingas (-a) kaip Naglis Sulija. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra benzas, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 9786341 litų. Mielas Seneli, nebūk ziurke, išpildyk mano prašymą!


Laiškas kalėdų seneliui 80519
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laiškas kalėdų seneliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškas kalėdų seneliui   Laiškas kalėdų seneliui I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Laiškas kalėdų seneliui
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
AGNĖ :: Off Topic :: Apie viską-
Pereiti į: